Новорічний турнір з футзалу серед юнаків 2003 р.н.

на знімку — "МАЯК" (Глибоке) із тренером Сергієм Тарасенко

Двадцять четвертого грудня в спортивній залі Липецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені П.В.Щепкіна відбувся новорічний турнір з футзалу серед юнаків 2003-2005 років народження.

У змаганнях взяли участь команди з шести населених пунктів: Липці, Слобожанське, Руські Тишки, Циркуни, Веселе та Глибоке. За підсумками жеребкування команди були розподілені на дві групи:

3. Слобожанське

За третє місце в турнірі зійшлися команди Руських Тишків та Веселого. З рахунком 3:2 перемогли команда з Руських Тишків.

Перше місце виборювали між собою команди Глибокого та Циркунів, які посіли перші місця в групах.

Із рахунком 4:1 перемогу святкував «Маяк» (Глибоке).

Команди-призери та кращі гравці були нагороджені почесними грамотами та медалями, а переможці отримали пам’ятний кубок. Змагання проходили за підтримки та сприяння Харківського районного спортивного клубу та адміністрації Липецької ДЮСШ.