• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Рік заснування 2002
Директор ДЮСШКушніренко Віталій Федорович, освіта вища, за фахом учитель фізичного виховання, спеціалізація «футбол». Заклад очолює з 31.08.2007.
Контингент вихованцівУ 2018/2019 навчальному році налічується 638 вихованців, з них на відділеннях:
футбол — 298 осіб,
волейбол — 126 осіб,
баскетбол — 140 осіб,
шахи — 32 вихованці,
спортивне орієнтування — 10 осіб
карате — 32 осіб
Мова навчання українська
Кадровий складКолектив складається з 17 тренерів-викладачів (з них 11 сумісників), директора, заступника директора з навчально-тренувальної роботи, лікаря (0,5 посади) сторожа та прибиральника. На початок 2018/2019 навчального року жоден із тренерів-викладачів не має категорії.
Творчий потенціалТренерський колектив працює над єдиною методичною темою «Взаємозв’язок навчання і виховання у навчально-тренувальному процесі».
Матеріально-технічне забезпеченняЗаклад користується спортивними базами загальноосвітніх шкіл району та місцевих рад. Згідно з наказом відділу освіти з вересня 2018 року мережу ДЮСШ закріплено за 8 загальноосвітніми школами Харківського району, які мають необхідні умови для проведення навчально-тренувальної роботи. Таким чином, усунено необхідність орендних відносин із загальноосвітніми школами на підставі угод. Стадіони, що належать місцевим громадам на території Харківського району, надаються для проведення тренувань і змагань безкоштовно.
Досягнення вихованців Вихованець Лапіна О.В.,Дяченко В. отримав звання «Майстер спорту України» в поточному році, крім того в окремих видах програми його вихованці посіли високі місця на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (багатоборство Трейл-О), у с. Пісчанка Дніпропетровської області (Амчиславський Ярослав – 5 м., Тіщенко Іван – 6 м.). Усього в змаганнях різного рівня за навчальний рік взяло участь понад 300 вихованців ДЮСШ.
Наша адреса: 62414, Харківська область, Харківський район,
с. Липці, вул. Покровська, 2
E-mail: lipdyush-khar@i.ua

Схема проїзду:

Приміськими автобусами та маршрутними таксі № 1163 від приміського терміналу "Героїв Праці" до зупинки "Центр"

alt

Кiлькiсть переглядiв: 457

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.